Skaudība ir viena no sliktākajām sajūtām. Tas atņem mums enerģiju un veiksmi, taču tas ne vienmēr notiek. Eksperti pastāstīs, kā melnu skaudību var pārvērst baltā.
Ir daudz domu, kas bloķē enerģiju. Šādu domu avots vairumā gadījumu ir skaudība. Šīs sajūtas sekas iesūcas visās dzīves jomās, iznīcinot cilvēku no iekšpuses.
Kādas ir skaudības briesmas
Skaudība parādās, kad kādam klājas labāk nekā mums, bet prieka vietā mūsu dvēseli sāk plosīt negatīvas emocijas. Mēs arī vēlamies panākumus, un sāk šķist, ka dzīve ir negodīga.
Sakarā ar to enerģija aizplūst, jo šādas domas diez vai var saukt par pozitīvām. Kad mums šķiet, ka viss ir pret mums, tā arī izrādās. Tāpēc daudzi skaudīgi cilvēki ir dziļi nelaimīgi un savā ceļā sastopas ar daudziem šķēršļiem.
Lasi arī: Kāpēc teikt sev “Stop” un vienkārši atpūsties, vai tas nāk par labu veiksmei un enerģijai?
Lasi arī: Vizuālā pārbaude: ekrānsaudzētājs datora darbvirsmā pastāstīs par jūsu problēmām un to risināšanu.
Skaudība var atņemt mums ne tikai enerģiju, bet arī vēlmi attīstīties . Arvien biežāk redzam, ka kādam paveicas, tāpēc reizēm krītam izmisumā, salīdzinot sevi ar šo cilvēku. Šķiet, ka laime ir pieejama tikai elitei. Patiesībā laime seko tiem, kas cenšas kaut ko darīt.
Skaudīgi cilvēki ir slinki, jo viņiem šķiet, ka visi apkārtējie visu dabū uz sudraba šķīvja. Viņi nevēlas neko darīt, jo redz tikai gala rezultātu. Viņiem nav dots saprast, cik daudz cilvēks varētu pielikt pūles, lai nopirktu automašīnu vai māju, atrastu dvēseles palīgu.
Vēl viena negatīvā skaudības puse ir laika un pūļu izšķiešana . Lai apskaustu, ir nepieciešams daudz nervu, jo mēs šīs sajūtas dēļ kaitinām, vēdinām sevi, mocam ar jūtām. Produktivitātes ziņā šī ir visnejēdzīgākā sajūta. Īpašas prakses un padomi palīdzēs pārstāt uztraukties par sīkumiem un kļūt laimīgākam.
Turpinājums nākošajā lapā…